Kaván František (Lhota Víchovská 1866 – 1941 Libuň u Jičína)
Sníh na vrších, popsáno a signováno vpravo Sníh na vrších Kaván, kombinovaná technika/papír, 37 x 52,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
Literatura:
Zachař M., František Kaván, Praha 2009, str. 201, čís. soupisu 326
Přiložen odborný posudek Mgr. PhDr. Michaela Zachaře
09.03.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 65.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Literatura:
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |